המותגים שלנו

אנו עושים את מירב המאמצים להביא לכם את המותגים הטובים והאיכותיים ביותר. כל מותג שאנו משווקים נבדק ונבחן ע״י צוות המומחים שלנו ומעבדות צד שלישי.

Panaxia

חברת פנאקסיה (Panaxia) היא ספק ישראלי של מוצרי קנאביס רפואי עד לבית הלקוח, החברה מייצרת שמן קנאביס רפואי ואף מייבאת לארץ את מוצרי נאביס (NABIS HOLDINGS).
החברה הודיעה בחודש מאי 2021 על מכירת פעילותה בתחום הפצת מוצרי הקנאביס, היא נמכרה לחברת איי.אמ.סי (IMC) ב-20 מיליון ש"ח.
כיום החברה עדיין ממשיכה לייצר מוצרי קנאביס והיא ממקדת את פעילותה בתחום ייצור מוצרי קנאביס לשוק העולמי.


GREEN FIELDS

גרין פילדס (Green Fields) היא חברה לגידול קנאביס רפואי בישראל. החברה הקימה מתקן לגידול קנאביס רפואי ב-2019, המתקן הוא בעל אבזור טכנולוגי מהמתקדמים בעולם. החברה עובדת בשיתופי פעולה ייחודיים ומפתחת גנטיקות אקזוטיות ממגוון מקורות. בין שאר הפעילויות שלה, החברה גם תומכת בחקלאות המקומית ובקידום לגליזציה.


לחברה שטח גידול במושב מגדים, השוכן בצפון מועצה אזורית חוף הכרמל, דרומית לחיפה.
מתקן הגידול של גרין פילדס משתרע על פני שטח של כ-42 דונם, כאשר 30 דונם מוקדשים לגידול וריבוי ובשאר מבוצע פוסט הארווסט בתקן GMP. החברה מקפידה לעמוד בכל התקנים המחמירים.


EMMAC

חברת אמק (EMMAC) היא חברת קנאביס מובילה בשוק האירופאי המבוססת בפורטוגל ולונדון.

החברה רכשה את חברת הקנאביס הפורטוגלית "טרה ורדה" (Terra Verde) ב-2019 הנמצאת בבעלותו של דויד ירקוני. מוצרי החברה יובאו לישראל בשנת 2020 ע"י חברת בזלת פארמה, והחל מאפריל 2021 מוצרי החברה יובאו דרך טרה ורדה ע"י חברת BOL פארמה והיום הם נמכרים בבתי המרחקת בארץ. באותה השנה נרכשה החברה ע"י חברת CUraleaf האמריקנית בשווי של 285 מיליון דולר.


HEXO

חברת הקסו (HEXO) היא חברת קנאביס רפואי זוכת שבחים הממוקמת בקוויבק שבקנדה. חוות החברה משתרעת על פני 50 דונם בקוויבק. הקסו הוקמה באוגוסט 2013 ע"י סבסטיאן סנט לואיס ואדם מירון, ומתרחבת באופן תמידי כדי לענות על צרכי הקנאביס בשוק הרפואה והפנאי. החברה מחזיקה בחממות בשטח של 120,000 מ"ר בעלות כושר ייצור של 108,000 ק"ג קנאביס בשנה.


APHRIA

חברת אפריה (Aphria) היא יצרנית ומפיצה בינלאומית של קנאביס רפואי למטרות פנאי. החברה הוקמה ב-2014 ושוכנת בקנדה, היא נחשבת כיום לאחת מחברות הקנאביס הרפואי הגדולות בעולם.


BRLEV GROUP

חברת בר לב עוסקת בגידולים חקלאיים של קנאביס רפואי, ולה רישיונות גידול קנאביס מטעם משרד הבריאות והיא מגדלת זני קנאביס שפותחו במנהל המחקר החקלאי במכון הוולקני. חוות הגידול של החברה ממוקמת בכפר הס, במועצה האזורית לב השרון בישראל. כמו כן, זני הקנאביס של החברה נמכרים למספר חברות ישראליות.


AURORA

חברת אורורה (Aurora) היא חברה קנדית הממוקמת בהרי הרוקי, ושם היא מחזיקה במתקן גידול המשתרע על פני מעל 5000 מטרים רבועים. צמחי הקנאביס מטופלים בטכנולוגיה החדישה ביותר, החברה מגדלת אלפי צמחים במגוון זנים שונים. אורורה מציעה מגוון גדול של מוצרים, כולל קנאביס מיובש, שמן קנאביס, תפרחות גרוסות, מוצרי אינדיקה, סאטיבה והיברידיים. מוצרי החברה משווקים בישראל מאז ינואר 2021 ע"י חברת קנטק (Cantek).CRESO PHARMA

קרסו (Creso Pharma) היא חברת קנאביס בינלאומית הנמצאת בשוויץ עם מטה אוסטרלי. חברת מרנובה (Mernova) היא חברת בת קנדית של קרסו, מוצריה מיובאים לישראל ע"י חברת יוניבו (Univo).


NORTHERN GREEN CANADA

נורת’רן גרין קנדה (Northern Green Canada) היא חברת קנאביס קנדית שעוסקת בגידול וייצור מוצרי קנאביס בגידול אינדור למען מטרות רפואיות. זוהי החברה הפרטית הראשונה שקיבלה הסמכה לתקן EU-GMP, מוצרי החברה מיובאים לישראל ע"י חברת איי.אמ. סי (I.M.C) ונמכרים בבתי המרקחת בארץ מאוגוסט 2020.


GREENMED

חברת גרינמד (Greenmed LTD) היא חברה העוסקת בגידול וייצור מוצרי קנאביס רפואי. החברה נמצאת בבעלותם של ניסים פחימה – תושב חדרה, רן סמרה, אביחי סטולרו – תושב רמות השבים, מירי סטולרו – אחותו של אביחי, מרים ולוצ'ק לחמני, דן לחמני – תושב פרדס חנה כרכור ואחיה של מרים.
DAVID AND GOLIATH PHARMA

חברת דוד וגוליית (David and Goliath Pharma) היא קבוצה של חברות ישראליות שהתאגדו במטרה לייצר ולהפיץ מוצרי קנאביס רפואי לשוק הישראלי והעולמי. החברה מחזיקה בחוות גידול קנאביס הממוקמת בבאר טוביה במועצה האזורית שפיר בישראל. כמו כן, החברה מייצרת מוצרי קנאביס מתפרחות המועבדות בחוות הרבייה בית שפיר.


CANNASSURE

חברת קנאשור (CANNASSURE) היא חברה ישראלית בעלת מערך ייצור שלם לקנאביס רפואי. המערך כולל את כל שרשרת הערך החל מריבוי ופיתוח גנטיקות ייחודיות, גידול בטכנולוגיה מתקדמת, מיצוי, עיבוד ואריזה בשיטות מבטיחות עקביות ואיכות, מחקר ופיתוח מוצרים ועוד. מתקן הגידול שלהם הוא מתקן גידול סגור בשימוש טכנולוגיה אירופאית, בסביבה מבוקרת ונקייה בהתאם לתקן האיכות החקלאי IMC-GAP. באופן זה, הצמח גדל עם שורשיו באוויר (ללא מצע אדמתי) באמצעות מערכת משולבת המאפשרת דיוק ומענה על כל צרכי הצמח. החברה כיום עוסקת בהשבחה, גידול, הפקת מיצויים, מחקר, פיתוח והפצה של מוצרי קנאביס.